Metoda jednotného mozku – alternativní stresová terapie

    Stres vytváří bloky a snižuje mentální kapacitu i výkon. Je to neuvěřitelné, ale opravdu se v současnosti chováme podle našich minulých zážitků. Odstraněním stresu se před námi otvírají nové (dříve potlačené, zapomenuté) možnosti.

    Celá metoda je založena na vědecky dokázaném fungování těla, nervů a mozku. Pomocí svalového testu (proto mluvíme o kineziologii) hledáme odpověď na naše otázky – kde, kdy a jak vznikl problém, který ovlivňuje naše chování v současnosti.

    Metoda One Brain (Jednotného mozku) je nový a jedinečný postup k nalezení a odstranění stresorů, které způsobují dyslexii, vytvářejí strachy nebo nám stanovují hranice. Uvolňuje zablokovaná propojení mezi pravou a levou mozkovou hemisférou a tím navodí potřebnou rovnováhu mezi nimi.

    Tato metoda se někdy nazývá Koncept 3v1, protože sjednocuje tělo, mysl a ducha  a  pracuje zároveň na úrovni vědomí, podvědomí i těla.

Stejně jako psychosomatika se i  kineziologie One Brain dívá na člověka komplexně. Všechny nezpracované emoce se projeví jako nemoce.

    Kde pomáhá?     Emoční homeopatie         Kontakt           Kdo jsem        Ceník