Je mi líto, ale momentálně je činnost poradny pozastavena.

Léčebné kódy

    Vítám Vás na stránkách věnovaných účinné metodě, která pomáhá ve všech oblastech života. Tato metoda je velice jednoduchá. Vyžaduje pouze vytrvalost. Svoje problémy jste si ukládali celý život. Nyní máte šanci pravidelným několikaminutovým cvičením svůj stav (naprogramování) změnit.

    Metoda energetického a duchovního léčení Léčebné Kódy  byla v roce 2001 objevena Dr. Alexem Loydem.  Jedná se o relaxační techniku, kterou můžete sami snižovat hladinu stresu ve svém těle.
Příčinou stresu  a vašeho špatného  naprogramování jsou vaše vzpomínky ukládané ve všech buňkách těla. Dr. Alex Loyd našel způsob, jak přes léčivá centra aktivovat energetický léčebný systém a tím do buněk dostat pozitivní energii. Tato energie vytěsní fyziologický stres a umožní tělu, aby se začalo samo léčit.  
Systém léčebných kódů vychází z kvantové fyziky a jeho základem je odstranění problému přímo v jeho zdroji, nikoli pouhých symptomů.

    Samotné léčení je zaměřeno na dosažení vytouženého stavu mysli, těla i duše - tedy žít v lásce, pravdě a vnitřním klidu.

   kniha Léčebný kód

   Podrobný popis metody a zkušenosti klientů najdete v knize  Alexandera Loyda Léčebný kód.

   Další informace najdete na stránkách     Léčebných kódů 
                                                        (vřele doporučuji shlédnou hodinové video Dr Loyda na úvodní stránce)   
    nebo na originálních stránkách The Healings Codes .
             

   Jsem certifikovaný Průvodce  12 kategoriemi Léčebných kódů  a pro zájemce pořádám v Praze semináře.   Tyto semináře navrhl autor metody dr. Alex Loyd.  Účastníci těchto seminářů využijí k léčení energii celé skupiny, podělí se o své zkušeností s ostatními účastníky a naučí se kódy správně provádět.    Semináře jsou víkendové 2 x 6 hodin   nebo 4 x 3 hodiny  jeden den v týdnu.

Upozornění: Léčebné kódy se používají pro omezení stresu a nejsou určeny jako náhrada zdravotní péče ani péče o duševní zdraví.

Na Vašich problémech můžeme pracovat i medotou Kineziologie One Brain.